Masáže nových rozměrů

Zdraví

Kdo z vás by netoužil po tom uvolnit se a nechat své tělo odpočinout tak, jak si to zaslouží? No samozřejmě, že všichni. Zcela jistě znáte masážní služby, které dopomáhají vašemu tělu k lepším pocitům a uvolnění svalstva. Znáte ale také jinou úroveň těchto masáží? Řeč je o erotických masážích, které poskytnou vašemu tělu nejen potřebné uvolnění, ale i rozkoš, touhu a opakované návraty za těmito službami.
voňavé oleje

Je nutné vysvětlit fakt, že erotické masáže nemají nic společného s poskytováním sexuálních služeb zákazníkům. Jedná se čistě o profesionální přístup!

Každý druh masáže nabízí jiné potěšení

Pro vaše chvíle s partnerem/partnerkou:

Zapojit do erotické masáže se můžete i se svou partnerkou, nebo partnerem. Jedná se o párovou masáž, která dokáže párům osvěžit jejich intimní život pořádnou dávkou nepoznaného vzrušení.
mokré hýždě

Masáž penisu:

Mužská část ocení neopakovatelný zážitek formou masáže jejich přirození. Hlavním cílem této masáže je poskytnout co nejdelší odstup od brzkého vyvrcholení, po kterém muži tak neskonale touží. Tím, že se orgasmus oddaluje na co nejpozději, znásobuje se jeho prožitek a finální efekt.

Každá masérka, na kterou po předchozí domluvě a rezervaci narazíte se zúčastňuje masáže zcela nahá. Masérka taktéž preferuje masáž tělo na tělo a k masáží využívá všechny částí svého těla.
nahý akt

Odhoďte zábrany a dopřejte si dokonalé blaho!

Většina lidí má předsudky a strach, vůbec se o možnosti nabízené erotickou masáží zajímat. Vlastní stud jim nedovolí zažít něco, co jim je doposud neznámé a tak nějak vzdálené. Ovšem ve skutečnosti takový druh masáží navštěvuje celé zastoupení mužů i žen. Dejte stopku svým zábranám a nechte splnit vašemu tělu tajné představy a touhy. Výsledek vás uchvátí a překvapí svým průběhem ale i závěrem, který bude více než uspokojující. Žijete jen jeden život a proto se nenechte připravit o tento druh rozkoše, který za to stojí po všech stránkách!