Kultovní hra The sims 4 se dočkala dalšího rozšíření

Web

Hru The Sims 4 asi nemusíme představovat. Jedná se o kultovní hru, která si získala své fanoušky po celém světě. Jde o jednoduchý a velmi dobře graficky zpracovaný simulátor života. The Sims 4 je již čtvrtým pokračováním této legendární série. V minulosti se rozšířila již o několik dodatků, jako například Život ve městě, Upíři, Rodičovství a mnoho dalších.
10. listopadu roku 2017 se fanoušci dočkali jednoho z nejočekávanější datadisků ze všech. Nejde o nic jiného než o rozšíření „Psi a kočky“.
hra sims 4
Co nový dodatek nabízí?
Už z názvu je patrné, že kromě tzv. „Simika“ budete moci svou rodinku obohatit i o čtyřnohého mazlíčka. V nabídce kromě psů a koček můžete narazit na mývala nebo dokonce lišku. Ve výběru můžete najít různé druhy a plemena mazlíčků. Při vytváření mazlíčka můžete nastavit také jeho srst, barvu, tělesnou konstituci nebo mazlíčka dokonce přibarvit podle vašich představ.
Samozřejmostí je také nastavení vlastností vašeho mazlíčka. Můžete si vybrat, jestli váš mazlíček bude líný, aktivní, nebojácný nebo například agresivní. Je možné si vybrat i jeho hlas a pohlaví.
Kromě samotných mazlíčků je hra obohacena o nové vybavení. Toto vybavení není samozřejmě určené pro nikoho jiného než pro mazlíčky. Různé typy misek, záchůdků a samozřejmě hraček, které jsou pro vaše miláčky nezbytné.
Jako skuteční?
Při podrobném prozkoumání nabídky zvířat vidíte, že jsou opravdu jako skuteční. Včetně srsti, barvy a dokonce i chování. Kočky se mohou mrouskat a pejsci hárat, vše poznáte z jejich chování, kdy z nich lítají srdíčka a velmi hlasitě dávají svůj stav najevo.
pes na bedně
Vaši simíci budou moci mazlíčky trénovat, chodit s pejsky na procházky, čistit toalety a starat se o ně, opravdu jako ve skutečnosti. Můžete pro mazlíčky také vařit a připravovat gurmánská jídla. Nepříjemností však může být občasný výkal, který se může objevit kdekoliv ve vašem obydlí. Občas se vám kočky nají z vašeho jídla a mimo jiné mohou škrábat nábytek, který je nutné nechat opravit. ¨
Každopádně jsou zvířátka velmi pestrým obohacením a užijete si s nimi mnoho zábavy.