Detoxikace jater

Zdraví

V současné době je mezi mnoha ženami rozšířen zdravý životní styl a to hned ze dvou důvodů. Prvním důvodem je hubnutí a druhým důvodem je péče o naše tělo.
Zdravá životospráva je hlavním faktorem hubnutí. Bez zdravé stravy hubnout zkrátka nejde. Každá žena chce být krásná a žádná žena není spokojena se svou postavou (a to ani ta, která má nejkrásnější postavu na světě).
nápoj na detox.jpg
V současné době je velkým trendem péče o naše tělo. Jak se říká, moje tělo, můj chrám- tímto se mnoho moderních žen dnešní doby řídí.
Aby náš organismus fungoval tak, jak by měl, je potřeba ho detoxikovat a čistit, a to v pravidelných časových intervalech. Existuje mnoho způsobů, kterými lze detoxikovat tělo od jedovatých splodin metabolismu. Existují například detoxikační náplasti, které se nalepí na chodidlo a nechají se tam přes noc. Podle všeho by měly tyto náplasti zbavit naše tělo toxinů. Zní to velice lákavě, ale podle recenzí to bohužel moc nefunguje a je to pouze reklamní trik, kterým získat peníze od potenciálních zákazníků.
Velice rozšířený je také den bez jídla, během kterého se pije pouze čistá voda. Nevýhodou této metody je to, že to není zrovna efektivní například při hubnutí, protože druhý den po dnu bez jídla sníte vše, co najdete.
Jedním z efektivních způsobů detoxikace našich jater (které jsou velice podstatným orgánem v našem těle, ale jsou často podceňovaná) je přípravek Liv 52 (lze užívat i jen jako prevenci). Játra plní mnoho životních funkcí- například jsou velice důležité pro termoregulaci našeho těla.
anatomie těl.jpg
Závěrem napíši jen t, že by se měla každá žena i každý muž starat o své tělo tak, jak nejlíp jen může. Čím lépe se budeme o naše tělo starat, tím méně zdravotních komplikací budeme mít například ve stáří. Péče o tělo a zdravou životosprávu se může stát i jednou z vašich životních zálib a vášní.