Úvěr, kterému se nedá odolat

Ekonomika

Víte, kterou půjčku by chtěl každý? Kterou jinou než právě tu americkou. Ta je mezi lidmi úplně nejoblíbenější ze všech. A zdaleka to není jen proto, že by si ji lidé spojovali s kontinentem svobody, i když jistá paralela zde přeci jen bude. To podstatné je, že právě tento konkrétní typ úvěru je bezúčelový. To v praxi znamená, že když za svou půjčku poskytnete dostatečnou záruku toho, že ji budete splácet, pak si můžete půjčit libovolně vysokou částku peněz a využít je na cokoli. A nejlepší na tom všem je samozřejmě to, že nikomu nemusíte sdělit, jak s penězi naložíte, v tomto směru nemáte žádné závazky. A stejně tak podmínky, které musíte dodržet, jsou naprosto minimální, minimálně omezující, svobodné.vějíř eurobankovek.png
Takže neváhejte a vyrazte této svobodě vstříc tak, že si vyřídíte americkou hypotéku bez registru, která je ještě výhodnější díky tomu, že v tomto případě nemusí ani zápis v registru vadit!
Jak je tedy vidět, o tento typ skvělé půjčky může požádat opravdu každý. Pojďme se tedy blíže podívat na dvě podmínky, které je nutné splnit, abyste si mohli rychle užívat vytoužené peníze.
Ta první podmínka je stejná, jako u všech ostatních úvěrů, u každého jiného poskytovatele. Alfa a omega vašeho úspěchu při žádosti o úvěr je solidní bonita – to znamená, že musíte být ve finanční situaci, která vám umožňuje závazky splácet.peněženka s kreditkou – ilustrace.jpg
Podmínka, která je specifická, je ručení nemovitostí. Jedině záruka v podobě nemovitého majetku vám otevře dveře k bezúčelovému úvěru. Na výši této záruky záleží, o jakou sumu peněz budete moci žádat. Jste to tedy pouze jen vy sami, kdo rozhoduje, kolik peněz si budete moci půjčit.
A dobrá zpráva na závěr: je úplně jedno, jakou nemovitost zvolíte – můžete vybrat jakýkoli majetek, který má tržní hodnotu. Může to být rodinný dům, družstevní anebo jiný byt, pozemek, garáž, anebo třeba chata.