Category Archives: Ekonomika

Londýn je nežádanějším městem pro dělníky ze zahraničí

Ekonomika

Provedená studie také zjistila, že počet britských pracovníků, kteří jsou ochotni hledat zaměstnání v zahraničí, oproti minulým rokům vzrostl na více než 60%. A tento výsledek představuje největší nárůst než v jakékoliv jiné zemi. BCG provedl tuto studii po čtyřech letech a jasně se ukazuje, že Spojené království se z druhé pozice v roce 2014 dostalo na páté místo v atraktivitě pro zaměstnance. A to navzdory kapitálovému zisku, kde je v žebříčku nejvýše. Spojené státy, Německo, Kanada a Austrálie se po hlasování o Brexitu najednou nacházejí výše než Anglie. Zpráva uvádí, že nejznatelnější pokles byl patrný obzvlášť pro obyvatele evropských zemí, ale i Spojených arabským emirátů a Číny.
tower bridge.jpg
Linus Kendall, který má dvojí občanství, švédské a britské, dokončuje doktorský studijní program v oboru výpočetní techniky na univerzitě v Sheffieldu. Řekl, že Spojené království už není dlouhodobě dobrou volbou. Hlavně díky skutečnosti, že již nemůže být součástí evropské spolupráce v oblasti výzkumu. Pro akademiky se tak tato země stává nezajímavou volbou a také pro všechny, kdo provozují vlastní podnikání, by bylo lepší aby Brexit vůbec nenastal.
Londýn byl však znovu vybrán jako nejvyhledávanější globální město v průzkumu provedeném na více než 366 000 pracovníků z 200 zemí. Navzdory Brexitu se finanční, podnikatelský a kulturní význam nezdá být hlasováním ovlivněn. Organizace ve Velké Británii čelí výzvám, jak udržet metropoli stále atraktivním celkem pro mezinárodní pracovníky i přes tento pád z druhého na páté místo.
parlament anglie.jpg
Na druhou stranu se výrazně zvýšila ochota britských dělníků pracovat v zahraničí a z podprůměrné hodnoty 42% v roce 2014 se zvýšila na úroveň nad průměrem. Celých 62%. Nikde jinde na světe takový nárůst nebyl zaznamenán. Tyto dva na sebe navazující trendy, vytvářejí velkou výzvu pro Spojené království. V současnosti je důležité, aby se soukromé a veřejnoprávní organizace přijaly kroky k získání a zachování budoucích špičkových talentů a mohli zajistit jejich úspěch v jakémkoliv odvětví.
 

 

Published by:

Úvěr aneb který a proč?

Ekonomika

Hypotéka je jistý druh úvěru, jehož získání a splacení je jištěno zástavním právem k nemovitosti. Může se jednat i o rozestavěnou nemovitost. Ode dne, kdy došlo k zástavnímu právu k nemovitosti se jedná o hypoteční úvěr. Důležité je, že se musí jednat o nemovitost, která je zásadně na území České republiky.

 předání klíčů
Hypotéku lze použít na…

 

Nejčastějším a především hlavním důvodem je, že si lze prostřednictvím hypotéky pořídit vlastní bydlení. Hypotéku si tak lze vzít a čerpat finanční obnos na nákup nemovitosti či pozemku, stejně tak v případě výstavby, rekonstrukce, inovace či opravy nemovitosti. Reálné je také splacení úvěru či půjčky použité na investici do nemovitosti.

 
Zástava k nemovitosti

 

Zde se jedná o stavební pozemek či nemovitost nacházející se na území ČR. Jedná se jak o možnost nemovitosti, která slouží k bydlení, jako je například rodinný domek nebo bytová jednotka. Stejně se tak může jednat o nemovitost sloužící pouze za účelem relaxace, tj. chata apod. Dále může být v tomto případě i bytový dům.

 klíče na ruce
Důležité faktory aneb co je prioritní

 

Mezi hlavní parametry náleží výše úrokové sazby, neboť tak máte ukazující číslici neboli výši konečného stavu, tím tak vidíte, o kolik ve finále přeplatíte. Je logické, že čím déle splácíte úvěr, tj. máte rozvrženy splátky na delší časový interval, tím více přeplácíte. Rovněž je velmi zásadní se předem informovat ohledně možnosti předčasného splacení a potenciální platby poplatků vztahující se k této záležitosti. Informujte se, jak je to v případě sankcí při neschopnosti splácení hypotéky. Smlouvu si vždy před podpisem důkladně pročtěte. Nikdy nepodepisujte dříve či pokud vám není vše zcela jasné a srozumitelné.

 
Americká hypotéka – trend či reálná spása?

 

Tento typ hypotéky se těší značné popularitě a oblíbenosti. Americkou hypotéku lze získat od bankovní i nebankovní instituce. Veškeré nabídky se samozřejmě liší, neboť se vše odvíjí od konkrétní společnosti.

 

Zásadní rozdíl mezi americkou hypotékou a hypotečním úvěrem je ten, že v případě americké hypotéky lze peníze čerpat na cokoli. Není třeba prokazovat a dokládat vynaložené výdaje. Tímto si tak můžete pořídit, co právě potřebujete.

 

Výše americké hypotéky je nižší než účelový spotřebitelský úvěr. Nicméně jedná se o bankovní sektor, kdy je vše však v delším časovém schvalovacím intervalu. Pokud však potřebujete peníze dříve a na cokoli, chtějte jistotu v podobě nebankovní hypotéky
 

 

Published by:

Svět peněz a rostoucích potřeb

Ekonomika

„Za naší vlády vzrostl hrubý domácí produkt meziročně o 5 %,“ často se chlubí vládnoucí garnitura dané země, když chce ukázat potencionálním voličům, že právě ona je ta zářivá budoucnost národa. Nebo ještě jinak: „Zvýšíme důchody o 500 korun měsíčně, nemocenskou i průměrnou mzdu.“
Jistě vám jsou prohlášení nesoucí se v podobném duchu velmi známá. Aby ne, téměř denně se s nimi setkáváte v televizi, rádiu, novinách, na billboardech, internetu. Jednoduše všude, kam se podíváte.
směnný kurz dolaru
Proč jsme vůbec zaplaveni takovými informacemi? Špičky národa si totiž moc dobře uvědomují, že jsme si již dávno zvykli všechno přepočítávat na peníze. Valná většina z nás, přiznejme si to, sleduje především svůj vlastní prospěch a klade si spousty otázek: „Vyplatí se mi finančně to, či ono?“
Zašli jsme tak daleko, že jsme dokonce ochotni za peníze vyměnit veškerý svůj volný čas. Klidně jsme v práci denně o několik hodin déle, jenom abychom si udrželi místo nebo si vydělali větší balík peněz. Máme pocit, jako by nám neustále něco unikalo, stále cítím potřebu jakéhosi nedostatku něčeho, co ani sami neumíme pořádně vyjádřit.
Ekonomika je totiž postavena na neustále rostoucí potřebě člověka poptávat nové a nové statky a služby. Pokud bychom se z ničeho nic rozhodli vrátit se o dvacet let zpět a naše potřeby by se skokově snížily, ekonomika by se zhroutila. Krachovaly by firmy, lidé by byli bez práce, bankovní systém by začal hořet jako papír.
růžové prasátka
Právě z těchto důvodů je nám neustále podsouvána důležitost ekonomických ukazatelů, proto jsme tolik motivováni penězi a vůbec materiální složkou. Žijeme v jakési iluzi peněz a pocitu, že pro ně musíme obětovat vše. Abychom se uživili, musíme se otáčet, neboť cítíme stále větší potřebu shromažďovat bohatství a také stále větší potřebu utrácet.
Proto je ekonomika, když ji vezmeme v celé své podstatě a zeširoka, skutečně páčkou, která ovlivňuje životy prakticky všech lidí na planetě.

Published by:

Co vše může být předmět zajištění?

Ekonomika

Slyšeli jste už o předmětu zajištění? Pokud ano víte co to znamená ? Pro ty kteří tento pojem slyší poprvé jsme tu právě pro ně, Dneska si vysvětlíme vše potřebné a důležité o předmětu zajištění, a já si myslím že můžeme jít rovnou na to 🙂 S předmětem zajištění se můžete setkat při žádosti o půjčku či úvěr, pokud se tedy řadíte mezi osoby které nemají dostatečné měsíční příjmy, banka vám nabídne jednu z možností kterou je právě tento předmět zajištění, jinými slovy dostanete nabídku že dané bance necháte v zástavě vaši nemovitost.

Předmět zajištění

Pokud dáte vaši nemovitost do zástavy, bude to pro vás znamenat že pokud nebudete mít v danou chvíli předem stanovenou splátku, může daná banka nemovitost prodat, a z daného prodeje si následně danou splátku strhnout. Předmět zajištění jako takový je tedy jakákoliv vaše nemovitost. Pokud se však chystáte zastavit vaši nemovitost, musí být zapsána v jakémkoliv katastru nemovitostí. Pokud se však chystáte zastavit teprve rozestavěnou nemovitost, musí mít postavené minimálně přízemí aby jste ji mohli nechat zapsat do již zmíněného katastru. Dále také platí že daná nemovitost musí být ve vašem vlastnictví, pokud není ve vašem vlastnictví nebudete mít ani práva danou nemovitost zastavit pokud vám to však daná osoba nepotvrdí papírovým souhlasem. Dále si také pamatujte že při zástavě nemovitosti se jedná o cenu dané nemovitosti. Takže pokud bude mít daná nemovitost dva až více vlastníků budete potřebovat od každého souhlas že se daná nemovitost může zastavit.

Předmět zajištění = nemovitost

Pokud patříte mezi osoby s vyšším věkem či nízkou bonitou může se vám stát že i po vás bude banka vyžadovat předmět zajištění. Pokud se vám něco takového stane a vy nebudete mít žádný předmět zajištění, je tu pro vás ještě jedna možnost a tou je že požádáte jakéhokoliv člena rodiny staršího 18ti let, aby vystupoval jako takzvaný spolužadatel. Vždy je však lepší si nechat poradit a danou věc probrat s jakýmkoliv finančním či bankovním poradcem.

Pokud se o dané věci chcete dozvědět více můžete zavítat na stránky Předmět zajištění Hypotekybezregistru.

Published by:

Někdy zbývá už jen půjčka

Ekonomika

Za všechno se platí. A to, jak víme všichni, především penězi. Což znamená, že chce-li člověk něco mít, musí si na to nejprve někde nějakým způsobem vydělat. Protože dokud nemá někdo čím zaplatit, nemá ani jistotu, že mu ostatní poskytnou to, co potřebuje. A spíše mu to neposkytnou, protože na dluh se moc často nedává a už vůbec se nerozdává něco cizím lidem.

A tak lidé peníze shánějí, přicházejí k nim, jak jenom to dokážou. A snaží se, aby jich měli za všech okolností dost, tolik, kolik je právě zapotřebí. Protože dostatek peněz je dobrá věc a jejich nadbytek je věc ještě příjemnější, na rozdíl od nedostatku, který nedělá dobře nikomu.

srovnané mince

Jenže se až příliš snadno stává, že někdo peníze potřebuje, ale dost jich nemá. Dochází k tomu z mnoha různých důvodů. Ale končí to pokaždé podobně. Člověk, který peníze nemá, se musí úměrně jejich nedostatku uskromňovat, a někdy si musí odříkat třeba i to, co je pro něj skutečně zásadní. A někdy by bylo potřeba omezit se natolik, že už to prostě takhle dál nejde.

A když je tedy finanční tíseň nesnesitelná? Pak určitě přijde vhod aspoň půjčka. Ta je sice dobrá jenom na dočasné pokrytí těch nákladů, na které člověku nestačí jeho vlastní peníze, a její nevýhodou je to, že se musí později i s úroky splatit, ale buďme nejednou rádi aspoň za to. I život závislý na půjčce je nejednou lepší než život provázený nedostatkem finančních prostředků.

stovka eura

Jenže kterou půjčku si vzít? To je otázka hodně zásadního významu. Protože není každá půjčka stejná jako nejlevnější americká hypotéka FAHD. Některé půjčky jsou levné, zatímco jiné se třeba i hodně prodraží, některé se získávají snadno, zatímco u jiných se velice přísně posuzuje schopnost a ochota žadatele splácet a mnohému se nevyhoví, někde jsou takové či onaké výhody nebo naopak nevýhody.

A je na každém z nás, aby si dobře vybral. Protože zvolí-li si půjčku špatně, může se to i vymstít.

Published by:

Vzt si půjčku může být i motivační …

Ekonomika

Zeje vaše rodinná pokladnička prázdnotou? Prasátko jen smutně kouká a jeho žaludek je prázdný?

Bez peněz nebankovni-hypoteky-cz.cz se těžko žije. Ono to vlastně ani nejde. Základem je chodit do zaměstnání, kde máme jistotu pravidelné výplaty. Ale ne vždy bohužel, za svou práci dostaneme to, co si zasloužíme. Jsou zaměstnavatelé, kteří drží mzdy na nejnižší možné úrovni anebo dokonce vyplácejí „černé peníze na ruku“. Ale když to zaměstnanci trpí, proč by to nedělali. Rozčilujete se, že jste rádi, že máte alespoň nějaké zaměstnání a je to dnes n o r m á l n í, že zaměstnavatelé neproženou mzdu veškerými účty? Kdybyste se bránili, tolik zaměstnavatelů by si to nedovolilo …

prázdná kasička

Dobře, jste rádi, že máte alespoň nějakou výplatu. A asi nejspíše neřešíte, že tím, na co jste přistoupili (výplata černých peněz) si váš starobní důchod evidentně a vaší „zásluhou“ krátíte, protože jeho výše bude vypočítávána z vyměřovacího základu, který můžete prokázat. To, že podepisujete „evidenční list důchodového zabezpečení“ každým rokem u svého zaměstnavatele znamená, že taková výše vyměřovacího základu, potažmo zjednodušeně řečeno – tato výše roční hrubé mzdy vám „půjde“ na výpočet starobního (případně invalidního) důchodu.

peníze rostou

Ale někdy i takové zaměstnání skončí a co pak. Nepřinesete domů ani tu minimální mzdu a co si počít. Účty za elektřinu, plyn, nájem – platit musíte a najednou se dostáváte do dluhové pasti. Nejdříve zkoušíte nové zaměstnání, nedaří se, půjčíte si od rodinných příslušníků, ale dluhy nemáte z čeho splácet. Bez peněz se těžko žije.

Pak nezbývá, než další regulérní možnost, a to vzít si hotovostní půjčku a domluvit například odklad splátek anebo půjčku s pojištěním. A doufat, že zaměstnání v brzké době opět seženete. Po pravdě řečeno, vzít si půjčku pro vás může být i motivační, protože víte, že splácet ji budete muset, a práci budete proto aktivně vyhledávat.

Published by:

S americkou nebankovní hypotékou můžete žít na vysoké noze

Ekonomika

Zamilovat se do peněz je snadné – s nimi máte po ruce vždy všechno to, po čem toužíte. A proto je stejně tak snadné, zamilovat se do americké nebankovní hypotéky. Ta vám umožní to samé, navíc i v situaci, kdy máte ve skutečnosti nižší příjmy a třeba i nějaký ten vroubek v registru.
S americkou hypotékou je život okamžitě růžovější. Vzpomeňte si, na co chcete, můžete to mít. Nebudou vás omezovat žádná hloupá pravidla, na co konkrétně můžete nebo spíše nemůžete svou vyvolenou hypotéku použít. Americká hypotéka je úvěrem, který je bezúčelový, a právě proto je tak prima.

kreditní karta

Na první pohled to vypadá, že už to nemůže být lepší, jenže může. Stále máte na výběr mezi bankovní a nebankovní verzí této americké hypotéky. A když si vyberete americkou hypotéku nebankovní, tak si můžete vyskakovat i ve zdánlivě neřešitelné situaci se záznamem v registru na krku anebo s nižšími příjmy. Ať už tedy potřebujete peníze do podnikání anebo na své soukromé cíle, tak vám tato půjčka přijde vhod.

euro

Počítat musíte jen s tím, že k tomu, abyste se svou žádostí uspěli, musíte mít k dispozici nemovitost, kterou se za úvěr zaručíte. A je jasné, že čím více peněz si chcete půjčit, tím musí být tato nemovitost hodnotnější, neboť získat můžete částku až do výše sedmdesáti procent aktuální odhadní hodnoty této nemovitosti. Což může být v některých případech opravdu hodně peněz.
Jinak je ovšem zcela jedno, o jakou konkrétní nemovitost jde. Můžete jednoduše zvolit to, co máte po ruce, ať už je to pozemek, rodinná vila anebo chalupa na venkově. A pokud se za svůj úvěr nemovitým majetkem zaručit nemůžete, sežeňte si spoluručitele, který tyto možnosti má a budete bez starostí.

Mít po ruce dostatek peněz, které zrovna potřebujete, nemusí být nic složitého. Americká nebankovní hypotéka je chytrým řešením pro každého žadatele o půjčku.

Published by:

Úvěr, kterému se nedá odolat

Ekonomika

Víte, kterou půjčku by chtěl každý? Kterou jinou než právě tu americkou. Ta je mezi lidmi úplně nejoblíbenější ze všech. A zdaleka to není jen proto, že by si ji lidé spojovali s kontinentem svobody, i když jistá paralela zde přeci jen bude. To podstatné je, že právě tento konkrétní typ úvěru je bezúčelový. To v praxi znamená, že když za svou půjčku poskytnete dostatečnou záruku toho, že ji budete splácet, pak si můžete půjčit libovolně vysokou částku peněz a využít je na cokoli. A nejlepší na tom všem je samozřejmě to, že nikomu nemusíte sdělit, jak s penězi naložíte, v tomto směru nemáte žádné závazky. A stejně tak podmínky, které musíte dodržet, jsou naprosto minimální, minimálně omezující, svobodné.vějíř eurobankovek.png
Takže neváhejte a vyrazte této svobodě vstříc tak, že si vyřídíte americkou hypotéku bez registru, která je ještě výhodnější díky tomu, že v tomto případě nemusí ani zápis v registru vadit!
Jak je tedy vidět, o tento typ skvělé půjčky může požádat opravdu každý. Pojďme se tedy blíže podívat na dvě podmínky, které je nutné splnit, abyste si mohli rychle užívat vytoužené peníze.
Ta první podmínka je stejná, jako u všech ostatních úvěrů, u každého jiného poskytovatele. Alfa a omega vašeho úspěchu při žádosti o úvěr je solidní bonita – to znamená, že musíte být ve finanční situaci, která vám umožňuje závazky splácet.peněženka s kreditkou – ilustrace.jpg
Podmínka, která je specifická, je ručení nemovitostí. Jedině záruka v podobě nemovitého majetku vám otevře dveře k bezúčelovému úvěru. Na výši této záruky záleží, o jakou sumu peněz budete moci žádat. Jste to tedy pouze jen vy sami, kdo rozhoduje, kolik peněz si budete moci půjčit.
A dobrá zpráva na závěr: je úplně jedno, jakou nemovitost zvolíte – můžete vybrat jakýkoli majetek, který má tržní hodnotu. Může to být rodinný dům, družstevní anebo jiný byt, pozemek, garáž, anebo třeba chata.

Published by:

Dluhová past v tomto případě nehrozí

Ekonomika

Téměř jako v bankovním sektoru jsou nastavené podmínky, které nabízejí nebankovní poskytovatelé. Jen s tím rozdílem, že v bance neexistuje tolerance některých záležitostí. Těmi jsou například nízký příjem anebo záznamy v registrech dlužníků.
domek z peněz

§ Tak trochu začarovaným kruhem se pro mnoho lidí stává, pokud uzavřou nevýhodnou půjčku.
Splátky začnou být nad jejich možnosti a pak není problém dostat se do dluhové pasti.
Jestliže tedy potřebujete vyplatit exekuce, zbavit se nevýhodných půjček nebo refinancovat zástavu na nemovitosti, pak požádejte nebankovního poskytovatele o hypotéku. Vyřízení je velice snadné a rychlé. Už za čtyřiadvacet hodin můžete mít své finance k dispozici. Stačí ofotit nemovitost, kterou budete za svůj závazek ručit. Doporučují se dvě fotografie zvenku a pak každou místnost. Spolu s online žádostí je pak zašlete internetovou cestou a zanedlouho se ozve kontakt https://www.hypotekybezregistru.cz/nebankovni-hypoteka/, díky kterému se dozvíte, jaké je pro vás nejadekvátnější řešení situace.
vysmátý podnikatel

Na rozhodování budete mít dostatek času

Stále ale není nic závazného a lze ještě mnoho věcí změnit. Jde přeci o velice závažný životní krok, a proto vám váš budoucí partner v oblasti finanční pomoci umožní dostatek času na rozmyšlenou.
· Nemusíte se tedy obávat, že vás někdo bude do něčeho tlačit a vy uděláte zbytečně zbrklé rozhodnutí, kterého budete později litovat.
· Před uzavřením smlouvy budete mít dokonalý přehled o tom, co vás čeká.
· Jasno bude v
– poplatcích
– odměně zprostředkovatele
– úroku
– RPNS.
Vše bude zpracováno natolik přehledně, že se nemusíte obávat nějakých nejasností. Ale i po podepsání smlouvy máte ještě celých čtrnáct dnů času na odstoupení.
§ Rozdíl mezi nebankovním a bankovním sektorem je také v tom, že v tomto případě lze vše doplatit předčasně a bez jakýchkoliv sankcí.

Published by:

Férová hypotéka

Ekonomika

Máte dost chození do banky, kde je okolo všeho děsné haló a všechno musíte desetkrát podepisovat, bojíte se, že podepíšete něco, co vám bude osudné, bojíte se poplatků předem, které budete muset zaplatit a pak vám třeba ani půjčku neschválí. I tohle se rozhodně může stát, tak se rozhodně nebojte a budete nadšení a všechno bude skvělé. Tohle rozhodně musíte zkusit na vaši vlastní pěst, to jinak nejde.

mužské ruce

Přijďte za námi a my vám všechno vysvětlíme nebo ani nikam vlastně chodit nemusíte. To je další výhoda, protože všechny informace vám řekneme klidně přes telefon a formulář také vyplníte online z pohodlí vašeho domova a nemusíte vůbec nic dělat. Všechno bude skvělé a bude se vám to moc líbit. Budete nadšení a budete na maximum spokojení, protože vám tohle garantujeme.

Vaše spokojenost je pro nás důležitá, proto se budeme ze všech sil snažit, abyste byli naprosto spokojení, to je naše priorita. Tohle všechno jsme schopni pro vás udělat, to se nebojte. Všechno bude naprosto luxusní. Naše férová hypotéka bude pro vás to pravé ořechové, to vám garantujeme. Nemějte strach. Rozhodně to dopadne dobře. Naše férová hypotéka https://www.ferovahypoteka.cz/americka-nebankovni-hypoteka/ bude pro vás rozhodně tou správnou volbou.

řada mincí

Nejlepší podmínky

My pro vás máme opravdu luxusní podmínky, takže neváhejte a určitě tohle zkuste a udělejte to hned, protože čím dříve tohle uděláte, tak tím to bude pro vás rozhodně lepší, tak na nic nečekejte. Tohle je něco, na co jste čekali. Nabízíme vám bezúčelný úběr, který může být s dobou splatnost až s dobou splatnosti třicet let, takže podle toho si můžete uzpůsobit měsíční splátky, nezní to opravdu skvěle? Je to skvělé, tak už déle nečekejte a udělejte to hned. Tohle bude pro vás naprosto to správné řešení. Bude to skvělé a určitě si tohle všechno oblíbíte a využijete našich služeb, které budou pro vás jako dělané, to je naprosto jasné.

Published by: