K moři do Chorvatska pohodlným autobusem

Cestování

Vaši dovolenou u oblíbeného moře letos nemusíte oželet z důvodu nedostatku financí. Stačí jen vědět, jak pořídit dovolenou u moře levně a výhodně. Vyzkoušejte levnější a pohodlnější způsob cestování do chorvatska, kam vás dopraví pohodlný moderní autobus. Cena zpáteční jízdenky z České republiky do Dalmácie a zpět je exkluzivní. Takováto výhodná cena tak podstatně sníží vaše celkové rodinné náklady za dovolenou a vy tak ušetříte.
lodě v přístavu
I s nízkým rozpočtem na rodinnou dovolenou si tak můžete dopřát vysněný pobyt u moře. Můžete si vybrat z velkého množství zastávkových míst po celém pobřeží Dalmácie, od známého letoviska Zadar v severní části, až po Gradac v části jižní. Vybrat si tak můžete za místo pobytu vaší dovolené ze spousty známých letovisek – tam už jen stačí zarezervovat si vybraný apartmán, penzion nebo si můžete vyrazit do kempu pod stan a snížit tak vaše výdaje za letní dovolenou u moře na minimum.

Díky báječné ceně za dopravu k mořitak budete moci poznat spousty zajímavých míst v oblíbené destinaci, procházet se po písčitých plážích při západu slunce, ochutnat místní kulinářské speciality a poznat kulturu Chorvatů. To vše byste si chtěli nechat ujít a místo toho byste snad chtěli raději zůstat doma? Nemusíte, naše nízké ceny dopravy vám hrají do karet.
Dopřejte si příjemné letní radovánky s celou vaší rodinou na některém příjemném místě chorvatského pobřeží.
vodopád v Chorvatsku
Cestu na místo vaší dovolenky už nemusíte řešit, na konkrétní místo vás dopraví náš pohodlný autobus, ve kterém vám nebude vůbec nic chybět. Pro jednou tak budete moci sundat ruce z volantu a jednoduše se povezete na vaši vyhlédnutou pláž. Na naši autobusovou dopravu se můžete spolehnout. Nabízíme vám kvalitní síť služeb za parádně nízké ceny, které vás nenechají chladnými.