Sedátko k televizi i do bazénu

Dům a byt

Proč se při sledování televize máme tísnit i s dětmi na pohovce, když můžeme právě děti odložit do pytle. Ne, neobávejte se, nehovoří k vám strašná Polednice. Mám na mysli moderní sedací pytle, které jsou naprosto ideální nejen do dětského pokoje, ale i do obýváku. Stačí si vybrat to správné relaxační místo a do něj si dát sedátko, které vás obejme a ukonejší po těžkém dnu. Pak už si vzít do ruky oblíbenou knihu a udělat si něco dobrého na osvěžení.

  • Možná má někdo obavy, že je budou vinou nedostatečné opory bolet záda.
    • Ale to je jen zdání.
    • Naopak.

pohodlné vaky

Sedací vaky i pytle se přizpůsobí křivkám vašeho těla a poskytnou vám skvělou oporu. Využít tohoto posezení není omezené pouze interiérem. Nemusíte se obávat je vynést i na zahradu nebo terasu a užít si tak měkké náruče i venku. Pokud si zvolíte vaky DUO, pak si je můžete snadno přizpůsobit do tvaru lehátka. Je to stále málo? Ještě váháte?? Tak by to chtělo asi ještě jeden bonus. Co si pohovět přímo v zahradním bazénu? Důmyslný systém, kterým je trojité zapínání, totiž dovoluje i tento komfort. Nemusíte se tedy obávat, že zbytek léta už budete jen sušit a ždímat. Do tohoto křesílka rozhodně voda nevnikne.

Od fazolí k PP

Možná, že by ale jeden problém nastat mohl. Tento druh netradičního nábytku je totiž vysoce návykový. Kdo si jednou sedne, už nechce své místo opustit. Jestliže tedy máte rádi výjimečnost v oblasti bydlení, pak je právě tento nábytek pro vás tím pravým. Ačkoliv by se mohlo zdát, že je sedací vak či pytel naprostou novinkou posledních let, zdaleka tomu tak není.

řešení sezení

  • Ty první se objevily už v šedesátých letech minulého století.
  • A kde jinde nežli v Americe.

Tenkrát měly docela zajímavou náplň, tvořily ji fazole. Takže asi s posezením přicházela v úvahu i masáž zad a přilehlých partií. Dnes jsou plněné polypropylenovými (PP) kuličkami.