Category Archives: Web

Výhody webových aplikací na míru: Unikátní řešení pro vaše potřeby

Web


Webové aplikace na míru jsou jedinečnými digitálními řešeními, která jsou vytvořena přesně podle potřeb klienta. V dnešním článku se podíváme na výhody, které vývoj webových aplikací na míru přináší a jakým způsobem probíhá tento proces.

Unikátní Řešení Pro Vaše Potřeby

Webové aplikace na míru jsou přizpůsobeny tak, aby plnily vaše specifické požadavky. Namísto pouhého úpravy hotového řešení, jsou webové aplikace na míru navrženy od základu. To znamená, že budete mít aplikaci, která plně vyhovuje vašim potřebám.

web

Důkladná Analýza a Specifikace

Předtím, než se pustíme do vývoje, provedeme důkladnou analýzu vašich požadavků. To zahrnuje identifikaci funkcí a procesů, které budou součástí aplikace. Díky této analýze můžeme lépe pochopit, co od aplikace očekáváte.

Navržení Efektivní Architektury

Jedním z klíčových kroků při vývoji je navržení efektivní architektury aplikace. To zahrnuje definování struktury a způsobu, jakým budou data a funkce aplikace propojeny. Cílem je vytvořit aplikaci, která je stabilní, rychlá a snadno rozšiřitelná.

Profesionální Vývoj

Vlastní vývoj webové aplikace na míru je prováděn profesionály v oboru. Tito odborníci mají znalosti a dovednosti potřebné k tomu, aby aplikaci programovali tak, jak byla navržena. To zajišťuje kvalitu a spolehlivost aplikace.

appka

Ostrý Provoz a Podpora

Když je webová aplikace hotová, nasadíme ji do ostrého provozu. Během tohoto kroku zajistíme, aby aplikace pracovala bez problémů. Po nasazení budeme i nadále poskytovat podporu a udržovat aplikaci, abyste měli klidnou mysl.

Webové aplikace na míru jsou investicí do budoucnosti. Jsou navrženy tak, aby plnily vaše potřeby a mohly růst společně s vaším podnikáním. Kontaktujte nás a rádi vám poskytneme další informace o vývoji webových aplikací na míru a jak můžeme společně realizovat váš projekt.

Published by:

Co všechno společnost Microsoft o vás zjišťuje

Web

Poslední verze OS Windows však není zdroj, který pracuje nezávisle na svém okolí, sám o sobě, pouze v režimu offline, i když by si to možná někteří z nás přáli. Systém předpokládá, alespoň v budoucnu, připojení dotyčného počítače do internetové sítě, a s tím souvisí celá řada služeb.
windows okna
Operační systém se zajímá o vaše kontaktní údaje, o lokalizaci počítače stanovenou jako přesnou polohu souřadnicemi GPS, o navštívené webové stránky, o styl a způsob vámi psaného textu. Microsoft to zajímá z důvodu tzv. personalizace. To je např. nastavení cílené reklamy v programech Microsoft Store, nebo v internetovém prohlížeči MS Edge.
Při instalaci OS Windows 10 vám bude nabízeno vytvoření účtu Microsoft, kde budete uvádět svá osobní data. Ta budou uložena na externím tzv. Cloudovém úložišti. Většina uživatelů v průběhu instalace Windows 10 dbá na doporučené tzv. expresní nastavení, a to je právě okamžik, kdy společnosti odesíláte mnoho svých citlivých údajů. Zajímá ji především:

  • Chybová hlášení v průběhu instalace a při běhu operačního systému.
  • Navštívené webové stránky pro filtrování SmartScreen.
  • Uložené osobní kontakty.
  • Vaše přesná poloha, a to buď u pevných zařízení (stolních počítačů) jako stabilní poloha, nebo možnost monitoringu pohybu u mobilních zařízení (notebooky, smartphony a tablety).
  • Identita osoby (pohlaví, jméno atd.).
  • Osobní data potřebná pro provoz cloudového úložiště Microsoft One Drive.
  • Podezřelé soubory z důvodu antivirové ochrany (Windows Defender).

starý logo
Společnost Microsoft s těmito daty pracuje ne kvůli tomu, aby vás špehovala, ale skutečně je využívá pro svou práci, tedy tím pádem, mimo jiné, i pro své marketingové cíle. Zajímá ji, jaké produkty by vám mohla nabídnout v budoucnu, jak jste spokojeni s využíváním jejich současných výrobků, zkrátka v dnešním světě pro docela běžné informace, které získává i celá řada dalších firem. Např. společnosti Google nebo Facebook pracují s podobnými strategiemi.
Odesílání některých osobních údajů lze pozměnit a zablokovat v rozšířeném nastavení systému, přesto jistá základní data o vašem zařízení a vaší osobě společnost vyžaduje.

Published by:

Aby psaní blogu nebylo utrpením

Web

Psát blogy je in, možná ho teď mají všichni kolem vás. Vy určitě máte potřebu také dokázat, že něco prožíváte. Není to ale jen tlak okolí? Toužíte opravdu právě psát? Co, když se vám před každou slohovkou ve škole orosilo čelo? Mohlo to být jen kvůli pro vás nezajímavým zadáním, ale také je možné, že psaní, ač o příjemných zážitcích, pro vás bude stejným utrpením. Pokud ne
Jste spíš vizuální typ, kterému stačí fotky? V tom případě si vystačíte s facebookovými galeriemi či Instagramem. K fotkám můžete přidat krátký komentář nebo nějaký oduševnělý citát.
mnoho sociálních medií
Také můžete stříhat videa, nahrávat vlogy. Stále více lidí má problém se soustředit na text, naopak audiovizuální tvorba je na vzestupu.
Pro více originality můžete se místo písma vyjádřit obrazem – malbou, kresbou. Pokud máte trochu nadání, radost z tvorby a uznání se rychle dostaví.
Pokud vás touha věnovat se prachobyčejnému staromódnímu psaní nepřešla, je třeba držet se několika pravidel, která vám je usnadní.
1. Pište čerstvé zážitky
Není nutné článek psát ve dvě v noci po návratu ze skvělého koncertu, ale po měsíci už emoce vychladnou a vy je nebudete schopni plnohodnotně předat, do psaní se budete muset nutit.
2. Buďte upřímní, na nic si nehrajte
Blog, který je psaný pro komerční účely rozezná dnes každý, nejen marketingový expert. Pište pro sebe, pro své potěšení, ne pro zalíbení se ostatním.
3. Méně znamená více
Jak v designu, tak i v délce textu. Stručnost je čtivější a vždy je lépe, když si čtenáři pomyslí: „Ach, škoda, že to bylo tak krátké,“ nežli „kdy už ten článek konečně skončí!“
psaní na papír
4. Vyberte si vhodně doménu
Ať využijete Blog.cz, Webnode, či zahraniční Blogspot, WordPress, případně blogy přivázané ke zpravodajským webům, myslete na svůj komfort. Pokud se vám v rozhraní bude špatně orientovat, psaní bude probíhat s nechutí.
Nezapomínejte ale hlavně svůj život žít a prožít! Pro samé sdílení si své zážitky nevychutnat by byla opravdu škoda…

Published by:

Kultovní hra The sims 4 se dočkala dalšího rozšíření

Web

Hru The Sims 4 asi nemusíme představovat. Jedná se o kultovní hru, která si získala své fanoušky po celém světě. Jde o jednoduchý a velmi dobře graficky zpracovaný simulátor života. The Sims 4 je již čtvrtým pokračováním této legendární série. V minulosti se rozšířila již o několik dodatků, jako například Život ve městě, Upíři, Rodičovství a mnoho dalších.
10. listopadu roku 2017 se fanoušci dočkali jednoho z nejočekávanější datadisků ze všech. Nejde o nic jiného než o rozšíření „Psi a kočky“.
hra sims 4
Co nový dodatek nabízí?
Už z názvu je patrné, že kromě tzv. „Simika“ budete moci svou rodinku obohatit i o čtyřnohého mazlíčka. V nabídce kromě psů a koček můžete narazit na mývala nebo dokonce lišku. Ve výběru můžete najít různé druhy a plemena mazlíčků. Při vytváření mazlíčka můžete nastavit také jeho srst, barvu, tělesnou konstituci nebo mazlíčka dokonce přibarvit podle vašich představ.
Samozřejmostí je také nastavení vlastností vašeho mazlíčka. Můžete si vybrat, jestli váš mazlíček bude líný, aktivní, nebojácný nebo například agresivní. Je možné si vybrat i jeho hlas a pohlaví.
Kromě samotných mazlíčků je hra obohacena o nové vybavení. Toto vybavení není samozřejmě určené pro nikoho jiného než pro mazlíčky. Různé typy misek, záchůdků a samozřejmě hraček, které jsou pro vaše miláčky nezbytné.
Jako skuteční?
Při podrobném prozkoumání nabídky zvířat vidíte, že jsou opravdu jako skuteční. Včetně srsti, barvy a dokonce i chování. Kočky se mohou mrouskat a pejsci hárat, vše poznáte z jejich chování, kdy z nich lítají srdíčka a velmi hlasitě dávají svůj stav najevo.
pes na bedně
Vaši simíci budou moci mazlíčky trénovat, chodit s pejsky na procházky, čistit toalety a starat se o ně, opravdu jako ve skutečnosti. Můžete pro mazlíčky také vařit a připravovat gurmánská jídla. Nepříjemností však může být občasný výkal, který se může objevit kdekoliv ve vašem obydlí. Občas se vám kočky nají z vašeho jídla a mimo jiné mohou škrábat nábytek, který je nutné nechat opravit. ¨
Každopádně jsou zvířátka velmi pestrým obohacením a užijete si s nimi mnoho zábavy.

Published by:

Víno a mobil: nerozlučná dvojka

Web

Ve většině případů se slova mobil a víno v jedné větě nepoužívají. Když už se vedle sebe objeví, tak si zajisté představíte fotografii, na které jsou dvě ruce. V jedné je telefon a ve druhé sklenka vína. To ale není jediná možnost, která se naskytuje. Vznikly totiž mobilní aplikace, které jsou určeny pro milovníky tohoto báječného pití.
 nokia lumia

Vivino

Mezi odborníky i laiky se jedná o nejpopulárnější apku. Užijete si s ní nejen legraci, ale především se poučíte. Najdete v ní více jak 10 milionů druhů vín a 30 milionů hodnocení od asi 35 milionů uživatelů. V podstatě se jedná o obrovskou kolekci recenzí na ochutnané lihoviny.
 
Funguje to velmi jednoduše. Vyfotíte vinětu, fotografii nahrajete do programu a databáze ji automaticky zařadí. Je pochopitelné, že čím známější značka je, tím snadněji ji databáze najde. Kromě recenzí tam najdete i průměrné ceny a mnoho dalších detailů.
 

Wine-Searcher

Obrovská sbírka všemožných destilátů z celého světa. Dozvíte se, kolik co stojí, kde to můžete sehnat a jaké je jejich hodnocení. A není jen tak ledajaké. Jedná se o kritiku skutečných odborníků, kteří moc dobře ví, co byste měli pít a k jakému jídlu. Využít můžete jak webovou stránku, tak samozřejmě i mobilní aplikaci.
 prázdná sklenice na víno

Decanter Know Your Wine

Úžasný program, který vám poskytne možnost dozvědět se něco nového a skutečně se vzdělávat. Dozvíte se vše o klasických a ověřených postupech, zvláštnosti jednotlivých pěstitelských regionů a zajímavosti o odrůdách. Pokud vám jde o netradiční zajímavosti, tak je tohle apka přesně pro vás.
 

Tipple – Wine Tasting For Everyone

Jak už název napovídá, tento program je zaměřen především na laiky, kteří s vínem teprve začínají. Postupně můžete projít tréninkem k degustaci a detailního popisu. Patříte-li mezi pokročilé či odborníky, tak se alespoň podíváte na anglickou terminologii v oblasti degustace. Červené, růžové i bílé. Ochutnávání, pití a objevování nových druhů může být zábavou pro každého.

Published by:

Aby bylo vše podle Vašich představ

Web

V dnešní době má internetové stránky velké množství lidí či subjektů. Většinou na nich najdeme veškeré potřebné informace, můžeme díky nim nakupovat z pohodlí našeho domova a tak nějak máme všechno po ruce, což je samozřejmě důležité. Jsou ovšem věci, na které by měl každý majitel stránek myslet.

Ať už na svých stránkách nabízíte nějaké služby či přímo zboží, zaručeně Vám záleží na tom, aby na ně zavítalo co největší množství jedinců. Dosáhnout něčeho takového ovšem není jednoduché a člověk si mnohdy neví rady. Existuje ovšem velice efektivní řešení.

myš, notebook, mobil

Spolehněte se na to nejlepší
I Vaše stránky se dají upravit tak, aby se objevovaly na prvních místech ve vyhledávačích a bylo celkově jednoduché na ně narazit, tím si buďte jistí. A proto této skutečnosti využijte a ničeho neváhejte, nebudete muset litovat. Stačí najít někoho, kdo už se o všechno postará a zajistí, abyste se dočkali úspěchu, na kterém Vám skutečně záleží, tím si buďte jistí.

Jedná se o službu, která je velice efektivní a dostupná pro každého, cena také není nijak vysoká, to Vám může potvrdit seo optimalizace ceník.

I Vy najdete to, co zrovna hledáte
Když tedy svěříte svoje stránky do rukou odborníků, tak se rozhodně dočkáte takových výsledků, se kterými budete nadmíru spokojeni. Díky speciálním úpravám a změnám tak budou Vaše stránky oblíbenější, než byste si kdy mohli myslet.

Dopomozte si tedy k úspěchua postarejte se o to, abyste byli s výsledky nadmíru spokojeni. Když se totiž obrátíte na někoho, kdo moc dobře ví, co dělá, rozhodně nebudete muset ničeho litovat a vše bude podle Vašich představ, což je samozřejmě velice důležité. A proto na to rozhodně nezapomínejte.

lupa, kruh

Published by:

Základem jsou kvalitní stránky

Web

notebook, mobil, fialové nehty

Pokud chcete na internetu zaujmout, zaručeně byste měli mít takové stránky, které budou zajímavé, originální a bude na nich k nalezení všechno, co by kdo mohl chtít vědět. Zařídit něco takového není až tak složité, mnohdy ale lidé zažívají zklamání hned ze začátku, a to z toho důvodu, že i přes vysokou atraktivitu jejich stránek na tyto stránky nikdo nezavítá. Co s takovou situací dělat?

Vsaďte na skutečně spolehlivé řešení
V takovém případě je dobré se postarat o to, aby na Vaše stránky zavítalo více lidí, kteří hledají právě to, co zrovna nabízíte. Toho lze dosáhnout díky správným klíčovým slovům a dalším různým nastavením, díky kterým budete mnohem úspěšnější, než by Vás vůbec mohlo napadnout. Jak ale takové úpravy a zařizování zvládnout? To už je poměrně náročnější otázka, která vyžaduje solidní zamyšlení.

S výsledky budete zaručeně spokojeni
Pokud tedy chcete nějak zajistit, aby byly Vaše stránky častěji navštěvovány, obraťte se na někoho, kdo už Vám s tím zaručeně pomůže. Díky využití té správné nabídky se rychle dočkáte velkého úspěchu. Pokud Vás zajímá, jak na to, mohly by se Vám zalíbit informace https://www.seolight.cz/co-je-seo, které jsou tu pro každého. Když se totiž obrátíte na odborníky, vždy se dočkáte dobrých výsledků.

To pravé pro Vaši spokojenost
Nechte tedy ty správné specialisty, aby se postarali o návštěvnost Vašich stránek. Díky nim bude vše fungovat mnohem lépe a Vy si tak přijdete na své. Navíc velkou výhodou je také to, že si s ničím nemusíte dělat starosti. O průběhu celého procesu budete vždy pravidelně informování, na to se můžete spolehnout. Díky solidnímu jednání a příjemné komunikaci budete s využitím těchto služeb nadmíru spokojeni.

google, vyhledávač

Published by: