Nastavte své tělo tak, aby chtělo hubnout

Krása

Lékařská věda přišla konečně na způsob, jak se dá zhubnout bez toho, že bychom museli své tělo týrat několikahodinovým cvičením nebo držením nezdravé hladovky, která má stejně jen dočasný efekt. A několikadenní hladovění je pro náš organismus přímo zhoubným. Je pravda, že i při proteinové dietě je pohybová aktivita velice vhodná, ale není přímo jejím základem. Tím je nastavení ketózy v organismu.
triko s obličejem
·        Jak toho docílíte?
·        Pod odborným dohledem se nahradí v těle sacharidy a tuky bílkovinami.
·        Zní to velice jednoduše a je to v podstatě pravda.
–         Je to jednoduché, ale zároveň je nutné dodržovat jistá daná pravidla.
Tím základním je především vhodná strava.
–         V domácích podmínkách by byla příprava proteinových jídel nejen, že zbytečně finančně i časově nákladná, ale také nevhodná.
Využijte tedy specializovanou firmu, která vám dodá přesně vyvážená jídla. Strádat rozhodně nebudete. Dopřejete si například polévky, palačinky, koláče, pečivo. Zkrátka v podstatě vše, nač jste zvyklí v běžné stravě.
metr na váze

Důležitý je správný režim

Během celého „hubnoucího procesu“ je třeba také dodržovat v současné době tolik preferovaný pitný režim.
·        Což znamená dodat organismu dva až tři litry neochucené vody denně.
·        Popřípadě můžete pít zelený nebo černý čaj.
·        Jestliže jste milovníci kávy, nemusíte se jí v tomto období zříkat.
·        Jen je třeba ji omezit na dva šálky denně.
Důležitá je také pravidelnost v jídle. Odstup mezi jednotlivými jídly by měl být kolem tří až čtyř hodin. Rozhodně se nedoporučuje vynechávat snídani, která by se měla dostat do našeho těla do půl hodiny po probuzení. S posledním jídlem počítejte maximálně dvě hodiny před spánkem. Pokud budete dodržovat veškeré pokyny, pak vás proteinová dieta http://www.prodietix.cz/o-proteinove-diete zaručeně zbaví přebytečných kilogramů, které se hned tak nevrátí.