Propiska jako součást našeho „já“

Produkty

Propiska (kuličkové pero) je jedna z nejběžnějších pomůcek této moderní doby. Její historie sahá do začátku minulého století, kdy se jeden mladý maďarský editor, který často používal tužku, rozhodl, že vymyslí něco, čím bude psát a nebude to špinit papír a lámat se. Příklad si vzal z kuličkového ložiska. Zjistil, https://www.kosmas.cz/knihy/134033/w.-zjistil-ze-valka-je-v-nem/ že kulička se při tlaku a posunu na papíře otáčí a z druhé strany se na ni nanáší náplň zásobníku (barva, inkoust, tuš) a dalším posunem se barva dostává na papír a lze s ní psát. Od té doby uplynulo mnoho let a propiska se rozšířila do celého světa a stala se neodmyslitelnou součástí našeho života. Má ji každý. Potřebujete se podepsat? Potřebuje si něco poznamenat?

kuličkové pero(propiska)

Ano, potřebujete. Existují různé typy propisek. Úzké, silné, dlouhé, krátké, na slabší čáry, na silnější čáry, univerzální, pro leváky, pro praváky, z různého materiálu, různě barevné anebo zdobené. Zdobené mohou být řetízkem, kamínkem, nebo i písmem. Díky tomu, že jsou propisky jednou z nejběžnějších věcí a používá je každý, jsou vhodným materiálem pro propagaci. Dají se využít pro reklamu vaší firmy nebo jako vhodný dárek pro vaše současné nebo budoucí partnery. Je možné je vložit do dárkového balíčku při nabídce vašich služeb nebo jako poděkování za spolupráci. Propisky s logem vaší firmy nebo s jiným motivem můžete pořídit i pro své zaměstnance.

různé barvy

Nejlevnější reklamní propisky nabízí stránky Promodárky.cz, v jejichž nabídce najdete velké množství reklamních propisek z různých materiálů, barev, v různých variantách a s různými náplněmi. Používají také různé techniky potisku (Doming, Laser, Rotační sítotisk, Tampontisk, Digitální UV Samolepy) a je jen na Vás, které si objednáte. Je samozřejmostí, že propisky u nich můžete pořídit také bez potisku. Tato firma nabízí kvalitní zboží za dobrou cenu a s výběrem vhodných propisek vám rádi poradí.