Maca peruánská spolehlivě odstraní problémy s erekcí.

Produkty

Chcete mít doma spokojeného chlapa? Takového, který je pohodový, klidný, neprudí? To by chtěla každá, že? Jsou tedy i jiné požadavky, třeba aby vás chlap netyranizoval, neponižoval a netloukl, to je ta nejhorší kategorie mužů, ale ty teď vypustíme, těm se věnovat nebudeme a pokud takového máte doma, vám už ani radit nemůžeme, vy prostě zdrhněte na sto honů daleko. Pak jsou chlapi líní, nechce se jim dělat, válí se a přemýšlí, jak docílit toho, aby mohli ve válení pokračovat. S těmi asi také velké terno neuděláte a nejsem si jistá, jestli si vůbec zaslouží praktikovat od vás moji metodu. Prostě se budeme zabývat těmi normálními muži, kteří normálně fungují, ale je třeba je podpořit, aby byli spokojeni tak, že je nikdy nenapadne změnit domácnost, ale naopak vás budou nosit na rukou a velebit všude, kam jen vstoupí. Zásada číslo jedna. Chlapi jsou velice ješitní, je třeba je chválit, chválit a chválit. Když se už zvednou z gauče a začnou něco dělat, nekritizujte ten bordel, který po nich vzniká, ale chvalte dílo. Zásada dvě. Láska žaludkem prochází.

lék

Svatá pravda. Chlap chce jíst. Ať je to chlap hubenej, nebo tlustej, jíst prostě chce a nejlíp dobře, aby si pochutnal. Takže se tak nějak naučte vařit, než vám uteče za řízkem k sousedce a po měsíci nebudete vycházet z údivu, že sousedce už vymaloval byt a pravidelně vynáší smetí. A konečně zásada tři. Sex. Je třeba kromě pochlebování, plnění žaludku ještě vyprazdňovat pytlík. Tímto třetím krokem bude muž vašich snů už naprosto lapen a chycen do vašich sítí, už bude jen váš a po aplikaci doporučené trojkombinace dokáže zázraky, možná vám i postaví nový dům. Chcete ještě radu jak dodržet bod tři?

erekce

Milé dámy, to přece víme, to už určitě známe, ale přeci jen se stane, že občas naše osvědčené metody selžou, že pán je prostě nějakým způsobem indisponován, jako ne, že by nechtěl, ale prostě to nejde. Ale i tak není řešení až tak složité. Pořiďte mu macu peruánskou kapsle a váš muž bude v ráji a pochopitelně i vy s ním.