Category Archives: Podnikání

Problémy s potencí


Je to opravdu už hodně dlouho, kdy jsem se na základní škole ještě rozhodovala, jaký obor půjdu studovat a nebo, jestli vůbec půjdu studovat přímo střední školu, bych měla maturitu. Protože moji rodiče si přáli, abych měla maturitu, protože také chtěli, abych byla lékařka nebo právnička. Protože maminka je právnička a otec je zase lékař. Takže oni si mysleli, že také nejspíš půjdu v jejich šlépějích a že také ze mě něco bude takhle velikého, jako jsou oni. Jenomže bohužel nebylo. I když jsem se snažila sebevíc, tak jsem studovala zdravotnickou školu a maturitu jsem udělala opravdu jenom tak tak. Říká se, že jsem maturitu udělala s odřenýma ušima. Ale i to se počítá, ne?

Neutíkejte před problémy

Já vím, že to docela ostuda, ale mě prostě učení tak moc nešlo. Snažila jsem se, bohužel to nešlo. Nakonec jsem tedy pracovala v lékárně, protože jsem si ještě udělala kurz. A musím uznat, že k nám chodilo opravdu mnoho mužů a hlavně si také žádali o viagru a nebo různé podpůrné léky, aby se jim podpořila erekce. Mnoho pánů se stydí a kolikrát jsem si také všimla, že třeba kvalitní a pomocné léky, které se týkají erekce, tak posílají pro ně třeba své přítelkyně. Až tak moc se pánové stydí! Také jsem dokonce viděla, že tam přišla jedna opravdu hodně stará paní, která vyzvedávala léky na erekci.

Potence trápí.

Možná to byly pro jejího manžela a nebo pro jejího syna, protože i už i s tímhle jsem se setkala, že maminky svým dospělým synům vyzvedávají i léky na erekci. Ovšem ale je tady také viagra bez receptu. Viagru bez receptu Kamagra-pro koupíte opravdu zjednodušeně internetu. Pokud ale nevíte a chcete raději mít přehled o viagře, tak navštivte nějakou z lékáren a zeptejte se, že byste chtěli viagru bez receptu. Uvidíte, že vám bude vyhověno, protože v dnešní době je opravdu mnoho typů a druhů, kdy seženete bez receptu i viagru.

Published by:

Tropická vedra versus bazén


Znáte Marockou mátu? Je to odrůda máty, příbuzná známé Máty peprné, která je ovšem sladší a příjemnější na popíjení. Máta má poměrně silný ochlazující účinek na organismus a Maroko je zemí, kde letní teploty stoupají vysoko nad tropickou třicítku téměř každý den. Mátový čaj proslavili zejména obyvatelé pouště Touaregové, kteří ji pijí silně oslazenou, aby zároveň dodávala energii a byla lépe stravitelná.

bazén na zahradě

Lidé žijící v poušti nemají tolik možností, jako my – za letního vedra si hupsnout na zahradě do malého bazénu do země a přečkat v něm to nejobtížnější období. Kdo má tedy na zahradě bazén, nemusí v podstatě ani vařit mátový čaj, a může si jej dopřát jen tak pro potěšení třeba v čajovně.

Zahradní bazény jsou tou nejlepší formou, jak si užít léto v plné síle. Nemusíte docházet na městské koupaliště, kde jsou stovky lidí, někdy doslova hlava na hlavě, a koupání je spíše masakr, než koupel. Toto si můžete odpustit a užít si mnohem lepší relax na zahradě, a co víc – pozvěte si na návštěvu přátele, co také nemají rádi davová šílenství na plovárnách a rádi si užijí poklidnou atmosféru u vás doma.

žena u bazénu

Vyplatí se pro takový okamžik připravit malé občerstvení, například obložené chlebíčky, vanilkový pudink, zmrzlinový pohár, zeleninový salát, pomerančový džus či náhražku kávy bez kofeinu Meltu, která je zdravější a lépe osvěží.

Zahradu lze také využít i pro večerní siestu, perfektně k bazénu zapadne barevné osvětlení a za letního teplého večera tu může přijít vhod promítání nějaké starší české komedie. Projektory s LED diodovými žárovkami jsou dnes cenově dostupné a namísto promítacího plátna poslouží bílá domovní fasáda. A možná, že se vám ani nebude chtít jít brzy spát, tak si v bazénu můžete užít partnerské masáže, anebo se pod vodou vášnivě milovat. Prostředí tu bývá pro intimní hrátky naprosto ideální.

Published by:

Co musíte vědět o čaji Pu-erh


Čaj Pu erh, který je někdy označován také jako černý čaj, pochází původem z Číny. Nese jméno po městě, kde byl objeven. V čem spočívá jeho kouzlo a proč je tak oblíbený? Tento čaj je totiž po usušení ještě dodatečně fermentovaný, což mu dodává jeho specifickou chuť. Poté, co je usušen a svinut do pravidelného tvaru čajových lístků, nastane proces fermentace. Čajové lístky získají tmavší barvu a jejich chuť se změní. Díky tomuto procesu zůstává čaj déle čerstvý, některé čajové lístky Pu-erh si dokáží zachovat svou čerstvost až několik desítek let. Čaj se vyrábí jak ze zeleného, tak černého čaje, záleží tedy na vaší chuťové preferenci.

čaj

V dnešní době je tento čaj velmi ceněný. V čínských domácnostech je podávání tohoto čaje téměř obřadním procesem. Rodiny si ho vychutnávají s mimořádným požitkem, a často bývá servírovat při zvláštních příležitostech, jako jsou nejrůznější oslavy. Na západ se tento čaj dostal až o dost později. Jeho popularita se rozšířila až s rozvojem internetu, kdy začal být propagován jako jeden z nejzdravějších a nejchutnějších čajů.

Pu-erh čaj se dělí na dva druhy. Jeden z nich je takzvaný syrový a druhý je takzvaný vařený. Liší se v konečné barvě a samozřejmě také ve své chuti. Tento čaj ale nevyniká jen svou skvělou a zajímavou chutí. Pu-erh vám například může pomoci, pokud hubnete. Nastartuje váš metabolismus a navíc dostanete do svého těla probiotika, která potřebujete pro správné fungování vašich střev.

čaj

Může působit také preventivně proti některým druhům rakoviny. Výzkumy ukázaly, že ve zkumavkách dokázaly extrakty z toho čaje zahubit buňky karcinomu úst, tlustého střeva nebo prsu, což vypadá velmi slibně pro budoucí vývoj léků pro tyto typy rakoviny. Čaj také obsahuje kofein, proto je vhodný pro pití především v dopoledních hodinách, kdy vám dodá kýženou dávku vaší energie.

Published by:

Škodlivý škůdci v domácnosti – skladujte své potraviny lépe!

Potřebujete uskladnit nadměrné velikosti různých těžkých břemen anebo i malé věci? Tak to potřebujete skladovací kontejner! Díky němu uschováte všechno, co potřebujete a nic Vás už nebude trápit. Skladování věci je nutnost i v každé domácnosti. Nemusí se jednat například o loď, http://www.paroplavba.cz/lod-labe kterou potřebujete někam uschovat, ale může se jednat o primitivní malé věci. Takže i v domácnosti každý využívá skladovací systém v podobě různých poliček, spíží, velkých skříní a malých schovávaček. Když si správně naplánujete, kam všechno oblečení, drobné věci nebo i potraviny uschováte, tak Váš domov bude vždy vypadat úhledně.

malá loď

Nikdo nechce mít doma binec. Podívejte se ve své domácnosti, kde právě skladujete své věci. Když se zaměříme na potraviny, tak určitě doporučujeme využívat malé boxy nebo skleněné zavírací nádoby, kde můžete uschovat polohrubou, hrubou, špaldovou mouku a jiné samozřejmě též. Poté se lépe skladují a nemusíte mít strach z potravinových brouků, kteří se díky tomu živí. Také sáčky s levandulovým aroma pomohou hmyz odpudit od těchto potravin. Zvlášť v jarních a letních dnech se tyto škůdci rozmnožují v domácnostech a boj je pak velice těžký. Vyhubení musí být opravdu do posledního brouka!

škůdce - mouka

Takže si dávejte na toto opravdu pozor. Mnoho otevřených sáčků s moukou, těstovin a dalších jsou velikým lákadlem pro tyto škůdce a pokud mají možnost, tak se dokážou i malinkatou škvírkou dostat za svým cílem. Škodlivý hmyz může mít hned několik podob. Může to být běžná moucha, která ráda klade svá vajíčka do krvavých míst a syrového masa. Může se jednat o potravinové moly, krysy, potkany, mušky a další. Nic z toho by domácnost neměla mít. Dbejte na správný úklid a pokud nemáte věci kam dávat, vyhraňte si místo, které bude jednoduše patřit daným věcem a vždy je vracejte zpátky na své místo. Pak bude vše v pořádku.

Published by:

Legalizace a co z ní plyne

Podnikání


V Česku se také poslední dobou debatuje, hlavně se vzrůstající oblibou Pirátské strany, že by se snad legalizovaly lehké a přírodní drogy jako marihuana či hašiš. Inspirováno okolním světem, ještě máme v Česku příliš daleko k tomu, abychom se k něčemu jako legalizaci dostali. Přece jen ještě česká společnost většinová není tak srozuměna s marihuanou. Rozdělená společnost byla i v USA, protože ne všichni byli zrovna legalizací nadšeni, pojďme se tedy podívat, jaké pozitiva a negativa by potencionální legalizace přinesla.
konopný list 

Proč nelegalizovat

Droga je droga, a ani legalizace tohle nesmaže. Marihuana se na zdraví člověka podepíše, v jakém pozitivním a negativním měřítku, to se můžete dozvědět z tuny jiných článků, které obíhají internet. Legalizace drog sebou nese jistá rizika a případná omezení, neboť pokud by stát rozhodl pro legalizaci, museli by se případní obchodníci popasovat s velkým počtem regulací, které by stát uvalil na toto tržní odvětví. TO by samozřejmě vedlo k monopolizaci a také k nárůstu ceny, s tím, že původní záměr zadupání drogové ilegality by se minulo účinkem.
zelené konopí 

Proč legalizovat

Marihuana se již dnes hojně používá na nejrůznější mastičky apod., tudíž o jejím prospěšném účinku v masti či oleji nelze polemizovat, něco jiného je však konzumace marihuany v podobě kouření. Řada odborníků však tvrdí, že právě nadměrná konzumace marihuany má mnohem menší účinky na zdraví člověka než nadměrná konzumace alkoholu či cigaret. Legalizace by také, pokud by byla zvládnuta dobře, zamezila černému obchodu a přesunula by tak distribuci této drogy do obchodů a lékáren z ulice a ze škol, kde se nyní hojně vyskytuje. Stát by tak mohl lépe kontrolovat ty, kteří si ji kupují, a hlavně mohl by marihuanu danit. Daně by pak posloužili k posílení státního rozpočtu, a hlavně by se našly peníze pro léčbu těch závislostí na chemických a umělých drogách jako pervitin nebo heroin, což jsou v České republice nejužívanější drogy.
znak marihuany 
Česká společnost má ve zlozvyku zabalovat velké problémy a házet je za sebe, případně strhávat vinu pouze na něco, co s tím nemá co dělat. Valná většina lidí vidí lehké drogy jako něco naprosto zakázaného, potom ale jdou domů, dají si pár tablet aspirinu a zapijí to alkoholem na dobrou noc.

Published by:

Dávejte si při tvorbě reklamy pozor na tzv. upíří efekt

Podnikání

Je naprostou samozřejmostí, že také reklama je spojena s emocemi stejně jako celý lidský život. Aby tak byla reklama účinnější a zajímavější pro lidi, využívají se k tomu právě emoce. S jejich pomocí se firma snaží působit na city člověka a přesvědčit ho tak k nákupu. Dávejte si však pozor. Příliš mnoho emocí spíše škodí. Projeví se pak tzv. upíří efekt. Co to vlastně znamená?
Znamená to, že si lidé zapamatují reklamu především kvůli humoru či sexuální tematice, bohužel si však přípravek nespojí se značkou či produktem, který reklama propaguje.
změna emocí

Jaké druhy emocí se v reklamě mohou projevovat?

·         Humor – nejčastěji využívaný, přitahuje pozornost, vtip, originalita, nápaditost.
·         Erotika – rozptyluje pozornost od značky, je účinná pouze tehdy, má-li spojitost s výrobky.
·         Vřelost – příjemné pocity jako láska, přátelství, útulnost. Podporuje pozitivní postoj k reklamě, reagují na ně spíše ženy a empatičtí lidé.
·         Strach – upozorňuje na rizika, která může zákazník snížit tím, že si zakoupí výrobek (např. kampaň na očkování proti klíšťové encefalitidě). Typická rizika vzbuzující strach – fyzické, společenské, časové, riziko snížení výkonnosti, finanční riziko, riziko ztráty určité příležitosti.
·         Hudba – snaha zvýšit pozornost, vyvolat příjemnou náladu, pocit uvolnění. Někdy velká spojitost mezi hudbou a reklamou.
·         Drama – spoléhá na emoce, málo na logiku, vtahuje diváka do děje, musí mít vyprávění, zápletku a postavy.
·         Barvy – přitahují pozornost, slouží k identifikaci, vyvolávají emoce, umožňují snadnější vnímání, každá barva je spojována s něčím jiným.
V reklamě se objevuje většinou někdo, kdo potenciálním zákazníkům produkt nabízí nebo doporučuje. Je to tedy osoba podporující tvrzení ve prospěch zadavatele reklamy. Většinou je pak produkt s touto osobností nebo s tímto doporučovatelem spojován.
ručník na hlavě
O koho se konkrétně může jednat?
·         Odborníci (mají dostatek zkušeností k hodnocení produktu),
·         Slavné osobnosti (známé díky publicitě),
·         Tzv. Voice-over (vypůjčení známého hlasu),
·         Laičtí doporučovatelé (neznámí lidé, kteří v reklamách vystupují),
·         Animované reklamní postavičky,
·         Zvířata.

Published by:

Získat zákazníky je to nejtěžší

Podnikání

Začít podnikat je to nejsnadnější. Stačí si vyřídit jen živnostenský list. Sehnat peníze není také zas tak složité. Problém není sehnání peněz, ale především je zde riziko, že věřitel bude mít problémy splácet své pohledávky. Největší problém je získat zákazníky. V tomto ohledu jsou na tom dobře lidé extrovertní a komunikativní. Často stojí úspěch podnikání ani ne tak na profesní úrovni podnikatele, jako spíše na jeho komunikačních dovednostech. Je to velký talent a dar.
sedící mladík 

Získejte nové zákazníky

Naštěstí lze nalézt celou řadu způsobů, jak zákazníky získat a teď nemáme na mysli reklamu, která je nákladná a ne zase tak velmi efektivní.
·         Slevové portály–  Máte restauraci, hotel? Nabízíte masérské či kosmetické služby? Jste zdatný řemeslník? Většinou můžete své služby nabízet (samozřejmě se slevou) na Slevových portálech jako například Slevomat, Pepa, Slevmeto a dalších.
·         Dárkové poukazy– Můžete nabízet své služby také prostřednictvím dárkových poukazů. Je to určitě dobrou inspirací například pro lidi, kteří nevědí, jaké pořizovat dárky a peníze nechtějí dávat, aby je dotyčný nezneužil k nákupu ne zcela vhodných věcí.
ukazovat prstem
·         Využívejte sociální sítě– Facebook je skvělým prostorem, který můžete využívat k tomu, abyste jeho prostřednictvím informovali svůj okruh přátel se svými službami. Internet nabízí celou řadu příležitostí, jak si získat cestu k zákazníkům.
·         Zkuste poskytovat nadstandard– Dokažte ostatním, že nabízíte skutečně prvotřídní služby a nabídněte víc. Nevázejte se jen na vlastní činnost, ale nabídněte návazné služby druhých. Vypadá to jako malá bezvýznamná záležitost, ale zákazník ocení, když část jeho starostí převezmete na svá bedra.
·         Pořádejte různé kampaně, které zaujmou klientelu a rozšíří řady Vašich zákazníků –  Slevové akce, soutěže, nabídky zvýhodněných služeb a další.

Published by:

Jak odhalit svou přirozenou krásu?


Je spousta žen, které našly způsob, jak probudit svou přirozenou krásu a stát se atraktivnější bez toho, aniž by musely vynaložit nějak zvlášť velkou námahu. K tomu, abyste byla krásná, není nutné mít dokonalý účes od kadeřníka za několik tisíc, značkové oblečení a vrstvy make-upu. Ty ženy, které už ví jak na to, aby byly co nejatraktivnější, si zkrátka vytvořily svou rutinu každodenních zvyklostí, které prospívají jejich přirozené kráse.

Pojďme se na některé z nich podívat.

bělení zubů

Bílé a krásné zuby

Na tuto věc mnoho lidí zapomíná, a přitom běloskvoucí zuby jsou něco, co může nesmírně prospět vaší přirozené kráse. Různé průzkumy ukázaly, že lidé s bílými zuby připadají těm druhým atraktivnější. Můžete si koupit domácí bělící sadu s bělícími proužky, používat bělící pasty nebo se objednat na bělení zubů k profesionálům. Pokud hledáte profesionální přístup za dobrou cenu, mohla by vás zaujmout nabídka bělení zubů Praha Clinic plus.

Péče o pleť

Přirozeně krásnou pleť získáte pravidelnou péči o ni, ne tím, že na ni budete vrstvit mnoho a mnoho make-upu. Pravidelnou péčí můžete získat čistou pleť s minimem nedokonalostí. Základem je, abyste ji každý večer odlíčili a vyčistily. Jinak se vám odmění nepěkným vzhledem. K těmto krokům přidejte ještě toner, pravidelnou exfoliaci a samozřejmě i nezbytnou hydrataci v podobě séra nebo krému.

zuby

Spánek

Další opomíjenou věcí je spánek. Konkrétně jeho kvalita a to, abyste ho měli dostatek. Pokud nebudu dobře a dlouho spát, odrazí se to i na vaší vizáži. Budete neustále působit unaveně, bez energie, budete mít kruhy pod očima a otoky tváře. Ne nadarmo se říká, že ke kráse se musíte prospat. Spěte alespoň osm hodin denně v klidné a vyvětrané místnosti a odnaučte se usínat u televize nebo i rozsvíceného mobilu. Modré světlo, které z obrazovek vyřazuje, ruší váš klidný spánek.

Published by:

Ani v Brně není o klimatizace nouze


Pokud je něco, o co rozhodně nesmí být nouze, je to klimatizace. Právě v Brně o něco takového nouzi nemají. Pokud byste i vy chtěli nějakou klimatizaci, máte možnost obrátit se na klimatizace Brno. Jistě právě zde najdete takovou klimatizaci, která se bude do vašeho bytu nebo domu skvěle hodit. Jsou lidé, kterým se nelíbí design klimatizací. Pokud jste na tom stejně, pak jestliže budete hledat, jistě najdete takovou, která se vám bude líbit a která v interiéru nebude působit tak, že s tím nebudete spokojeni.

klimatizační jednotky

Věříme, že klimatizace i vám pomůže k tomu, abyste konečně mohli fungovat tak, jak potřebujete a to nejen v létě, ale také v zimě. Klimatizace jsou skvělé v tom, že si člověk na ovladači bez problémů nastaví, kolik stupňů chce v dané místnosti mít a zbytek nechá na dané klimatizaci, která se o vše postará. Netrvá ani příliš dlouho, než bude daná místnost ochlazena nebo naopak, než bude vytopena. Určitě se nemusí bát toho, že by klimatizace šla pod nebo nad teplotu, kterou jste si nastavili. Bez problémů splní to, co požadujete. Podívejte se i vy po klimatizaci, která rozhodně bude užitečná a se kterou nebudete mít žádný problém.

klimatizace u bytů

Jsou lidé, kteří nad něčím takovým přemýšlí již příliš dlouho. Už byste neměli přemýšlet a měli byste si ji objednat, pokud nad něčím takovým uvažujete opravdu dlouho. Uvidíte, že se najde mnoho lidí, kteří vás v tomto ještě navíc podpoří, protože pokud sami klimatizaci mají, moc dobře vědí, https://www.stream.cz/jak-nas-vidi-svet/10016434-co-vedi-cizinci-o-ceske-republice jak je to skvělé a co všechno taková klimatizace dokáže.

Mějte i vy klimatizaci, která udělá vše proto, abyste se cítili v dané místnosti dobře. Ať už potřebujete chladnou místnost, nebo naopak místnost teplou, díky něčemu takovému, jako je klimatizace, můžete něčeho takového docílit. Vyberte si i vy takovou, která bude mít ideální vzhled a nebude nijak narušovat vzhled dané místnosti.

Published by:

Co by vám poradili instalatéři k podlahovému vytápění

Podnikání

Že se dá na něm i ušetřit – je známo, že radiátorové topení vyžaduje větší náklady, co se týče spotřeby energií, než podlahové (pokud porovnáváme stejné prostředí, např. jednu místnost v domě napojenou na stejný topný zdroj). Je to tím, že místnost s radiátory musíme vytopit na vyšší teplotu, protože se teplo z topných zdrojů šíří v místnosti nerovnoměrně. Má to logiku, protože radiátor je ploché těleso, postavené na výšku, a teplý vzduch stoupá kolmo vzhůru, takže nejdřív vyšplhá ke stropu, a odtud se pak začne šířit dál. Pouze malá část tepla sálá z radiátoru do strany, takže např. u okna, u radiátoru je teplo, zatímco na druhé straně místnosti je chladněji. U podlahového topení jsou topné hadice s ohřátou vodou nataženy obvykle po celé ploše místnosti, takže teplo odtud stoupá vzhůru rovnoměrněji. Máte pak pocit, že je vám teplo hlavně od nohou, a že vám klidně stačí místnost vytopit na 19 – 20 stupňů, namísto obvyklých 23 stupňů u radiátorů.

ventily topení

Že se nemusíte bát závady – také vám běhá pomyslný „mráz po zádech“, když si představíte, že po několika měsících, které uplynuly od pokládky podlahové krytiny, ji musíte celou vybourat, aby se odstranila závada na prasklém potrubí? Takto tomu skutečně mohlo být dříve, protože neexistoval způsob, jak zjistit přesný únik vody ze systému, a podlaha se musela bourat.

úspora za vytápění

Dnes se to už dělá jinak, přesné místo závady vám instalatéři v Praze zjistí pomocí poslechových tyčí https://www.na3d.cz/p/2448/sada-pojezdovych-tyci-rebel-ii Hykron nebo formovacím plynem, takže pak stačí jen odebrat malý kousek podlahy. Výhodné je to hlavně u kamenné či keramické dlažby, pokud si zachováte pár náhradních dlaždic či kamenného obkladu. Samozřejmě nejlepší řešení je koberec položený přímo na beton nebo litou podlahu, kterou opravíte mnohem snáz. Zjišťování úniku vody těmito metodami je možné využít i v případě závady radiátorů anebo vodovodních rozvodů v domě.

Published by: