Nový psí kamarád vás dokáže potěšit

Produkty

Jestliže je vám smutno a přemýšlíte o věrném kamarádovi, což takhle udělat radost malému štěňátku a pořídit mu nového kamaráda? Tím máme na mysli vás!

Ve dvou se to lépe táhne a věřte, že až Akita inu doroste, pěkně vás protáhne, protože je to pes, který je všestranný. Můžete s ním stejně tak zůstat doma, jako jít do přírody.

Akitu inu, což je psík z japonského plemene, si nelze nezamilovat. Už jako štěňátko vypadá jako malý chlupatý medvídek a kamkoliv se s ním podějete, věřte, že všude budete vyvolávat nadšení a kde kdo si vašeho nového chlupatého kamaráda bude chtít pohladit.

akita štěně

Máme za to, že ani cena za Akitu vás neodradí od případné koupě nového kamaráda. Už jen to, že chovatelská stanice se výtečně stará o nové vrhy, a dokonce musejí nastavit pořadník, komu přidělují nová štěňátka, svědčí o tom, že je o pejsky obrovský zájem.

Akita je až neskutečně oddaný a věrný pes, který svého pána a svou novou rodinu bezmezně miluje a v případě, kdy má pocit, že jeho páníčkovi je ubližováno, neváhá zasáhnout pro jeho obranu. Najdete v něm nového přítele na život a na smrt, v dobrém i zlém, nikdy vás nezklame. Má sice svou hlavu a je vysoce inteligentní, proto může mít sklony k tvrdohlavosti, které vedou až k dominanci.

akita společník

Tím, že je velmi Akita učenlivá, svědčí i její inteligence, díky které – co se jednou naučí, to už nikdy nezapomene. Ale musíte pamatovat na to, že ji nesmíte nudit. Jestliže ji nějaký pěkný kousek naučíte, neopakujte ho s ní neustále dokola, protože Akita nechápe jednu věc:

„Když už jsem to naučila, proč to mám pořád opakovat stále dokola??“ Je velmi vnímavá a chytrá, tak

proto mějte na paměti to, že ji výcvik nesmí nudit!

Co se týká dětí, ty přímo miluje, stejně tak jako rodinné příslušníky, je velmi přátelská a co mnozí oceňují, naprosto postrádá typický psí zápach. Navíc líná jen dvakrát do roka, neslintá, ani zbytečně neštěká. Akita inu je prostě pes k zamilování!