Jarní doplňky anebo jak být stylová a praktická

Móda

Asi není tajemstvím, že jarní období je skvělou příležitostí k zakomponování barev do vašeho šatníku. Jako každý rok, i letos budete jistě na ulicích potkávat spousty pastelových barev, volánků, rozevlátých sukní, plisovaných sukní i culottes kalhot.
Jaro přímo vybízí k jemným tónům a decentnímu looku, který může být veselý a hravý. Křiklavým odstínům se nemusíte vyhýbat, ale pracujte s nimi opatrně a s rozvahou.
Dnes se však zaměříme spíše na doplňky. Které z vás letos na jaře udělají kavárenských dýchánků?
šátek u kabelky
Batůžky a ledvinky
Malé roztomilé batůžky jsou hitem už pár let. Přestože jejich četnost letos již není tak vysoká, stále jsou skvělou možností, jak být praktická a zároveň stylová. V obchodech můžete nalézt mnoho barevných variant a velké množství materiálů, od koženky až po sametové varianty. Na jaře platí, že čím menší batůžek, tím lepší. Vejde se do něj mnoho předmětů a zároveň nebudete působit jako horalka, která se zrovna vrátila z výšlapu.
Ledvinky začaly být celkem populární již loni a letos se jejich sláva pouze umocňuje. Přestože v zásadě je ideální variantou černá koženková ledvinka, kterou možná již máte ve svém šatníku, zkuste letos sáhnout i po jiné variantě – co třeba bílá, tělová, světle růžová nebo pastelová modrá? Všechny tyto barvy udělají ze sportovní ledvinky rázem elegantní módní doplněk, který budete zbožňovat.
Šály a šátky
Ani letos nezůstanou ve skříni všechny možné druhy šál a šátků. Šály na jaro samozřejmě doporučujeme spíše z lehčích materiálů – nic, co vás zavalí, pouze něco příjemného, např. bavlna. Lehounký a tenký šál vhodně doplní outfit např. s džínovou nebo koženkovou bundou ve dnech, kdy ještě není takové teplo, ale zároveň se nehodí obléknout zimní kabát.
Šátky – čím barevnější, tím lepší. Zejména ve chvíli, kdy se rozhodnete pro nějaký jednoduchý outfit, např. černá, bílá, krémová jakožto dominantní barvy, nebojte se podtrhnout celkový look výrazným šátkem. Budete vypadat elegantně, až extravagantně.
dívka v džínové bundě
Sluneční brýle
Vzhledem ke stále se zlepšujícímu počasí, jarní dny si lze jen těžko představit bez slunečních brýlí. Jako i loňský rok, sáhněte po ověřených tvarech a nebojte se větších velikostí, které elegantně zarámují váš obličej.