Bazénová plachta

Produkty

Těšíte se na léto u vody? Na veřejných koupalištích je pro vás příliš mnoho lidí a do přírodních se vám kvůli znečištěné vodě nechce? V tom případě je pro vás ideálním řešením domácí bazén. Bazén nejen že vhodně doplní vaši zahradu o zajímavý prvek, ale také, a to především, poslouží vám v dobách nejvíce parných dnů jako ten největší kamarád.

bazén zahrada

Abyste měli bazén vždy připraven k použití, je potřeba mít neustále čistou vodu. Málokdo by se chtěl ponořit do vody plné nečistot. K tomuhle účelu vhodně slouží bazénová plachta. Díky plachtě se už do bazénu v době vaší nepřítomnosti nikdo a nic nedostane.

Spadané listí ze stromu? Prach přinesený větrem? Dešťová voda? Mouchy, včely a jiný hmyz? Také se vám při pohledu na povrch vody ve vašem bazénu chce plakat, namísto toho, abyste se radovali? Učiňte tomu přítrž. Ochraňte vodu v bazéně s pomocí plachty.

Plachta na bazény má jednoduchý, ale přesto složitý úkol. Ochránit váš bazén od všeho, co by mohlo znečistit vaši vodu. Voda není levný a lehce dostupný produkt. Obzvlášť v obdobích sucha. Není proto vhodné často vypouštět znečištěný bazén a poté ho opětovně napouštět. Raději investujte do prevence ve formě ochrany plachtou.

koupání bazén

Znáte to? Po náročném teplém dnu se nesmírně těšíte, až se ponoříte do ledové vody na vaší zahradě. Bohužel ale nejdříve musíte vzít do rukou síťku, s jejíž pomocí bazén uvedete do původního stavu? S bazénovou plachtou se vám tohle nikdy nestane.

Bazénová plachta chrání váš bazén také proti nezvaným návštěvníkům, jakými jsou ptáci, hmyz, kočky, myši a zkrátka zvířata všech druhů. Možná vám to přijde vysoce nepravděpodobné, že by se ve vašem bazénu kdokoliv z nich objevil. Ale i oni mají žízeň a vaše voda pro ně může být velmi lákavá.

Proto chraňte svůj bazén tou nejjednodušší a zároveň nejúčinnější formou. Bazénovou plachtou.