Věříte na kouzla?

Produkty

Každý máme nějakou oblíbenou pohádku. Ať už má král jen jednu dceru nebo tři, ať je jeden hloupý Honza nebo jeden krásný princ, někdo vyrazí do světa, někdo uhádne hádanky, někdo bojuje s drakem, ale vždy vše dobře dopadne a žijí šťastně až do smrti. V pohádkách věříme na kouzla. Kouzelný prsten z Arabely, tajuplný Džin z láhve, ale také tři oříšky, kouzelná babička nebo dědeček, stoleček, co se prostíral i oslík, co se otřásal, ti všichni umí splnit někdy jedno a někdy i tři přání.

lampa

I v našem životě rádi věříme na zázraky, i když bychom jako dospělí už mohli vědět, že zázraky se nedějí. Pokud uvidíte kouzlo, je to jen rukama šikovného kouzelníka. I reklamy vám v podstatě nabízí zázraky. Zázračné tabletky na zhubnutí, na klouby, zázračné tabletky a masti na bolavá záda, vitamíny, zázračné masti proti vráskám na zachování mládí, zázračné zbohatnutí, zázračné zubní pasty, zázračné cokoliv. A ono to pochopitelně na nás funguje, protože jinak by firmy do reklam neinvestovaly tolik peněz.

sen

Pokud chcete např. zhubnout, můžete zkusit nápoj na hubnutí https://goodly.cz/koktejly-na-hubnuti-nutricni-napoje-co-opravdu-funguji/, ale tyto nápoje nefungují tak, že je vypijete a budete se k tomu i nadále stravovat tak, jak jste byli zvyklí. Tímto nápojem se nahrazuje jedno hlavní jídlo, takže ne, že si ho dáte místo svačinky, místo ovoce nebo zeleniny, ale pěkně vynecháte oběd a místo něho vypijete nutriční drink. Ten obsahuje všechny potřebné živiny, a tak tělo nebude strádat, ale zároveň je to drink kaloricky vyvážený, takže efekt hubnutí se dostaví. Ale zázraky, ty se konat nebudou. Určitě by bylo příjemné, kdyby nám jednou za život někdo splnil nějaké přání, ale život není pohádka, a tak si musíte přání plnit sami. Budete-li mít skromná přání a nebudete chtít letět na Měsíc, jistě se najde způsob, jak si svá přání plnit.