Kvalitní osvětlení jako zbraň

Produkty

Pokud právě neřešíte stavbu bytu či domu, tak vás asi zásuvky nebo vypínače nechávají naprosto chladnými. Přitom vyladěný domov právě pomocí takového chytrého řešení není vůbec na škodu.
Nejhorší jsou snad úplně ty původní vypínače, protože díky nim platíte vyšší účty za spotřebu elektřiny. Neměli byste je měnit jenom v případě, že vám doslouží, ale mnohem dříve. V první radě ale investujte do odborníka, který vám prohlédne veškeré elektroinstalace, aby bylo jasné, že je u vás doma vše pořádku. Vyhoďte všechny rozdvojky a prodlužky, které vám zbytečně zavazí pod nohama, a nechte si vše udělat pořádně. V žádné domácnosti není zásuvek nikdy dost.kitchen
Nákupy volají
Jakmile už jste v této fázi, pak se přímo na prodejně raději poraďte s odborníky, kteří mají za sebou řadu zkušeností. V každém případě vsaďte na kvalitní produkty jako unica color nebo jí podobné.
Dokonce se můžete i trochu http://www.marwil.cz/ rozšoupnout. Vyzkoušejte různé tvary nebo barvy. Proč zůstávat jen u klasické bílé?! Myslete také na vybavení vašich pokojů, aby celek dokonale ladil k sobě.
Pár tipů pro váš domov
· Koupelna= proudové chrániče, které mají speciální kryt, udrží vodu stranou
· Obývák– dálkové ovládání se hodí a můžete tak mít vládu hned nad několika najednou. Stačí jediné stisknutí knoflíku a jste pánem situace.
· Ložnice– stmívací vypínače zajistí tu pravou intimitu
· Akvárium– pohodlný časovač, šetří energii a je velmi efektivní
· Schodiště– dvoupólové řešení pro váš komfort
Věděli jste, že můžete mít dokonce i celý váš dům na dálkové ovládání?
Co do tvarů, vyberou si určitě i ti nejnáročnější z vás, kromě hranaté klasiky se nabízí třeba i oválné, kulaté, zapuštěné nebo v retro stylu. Ani různé barvy nebo povrchová úprava nejsou dnes žádný problém. Selský interiér bude dýchat klasickým dřevem a industriální výraz zase dodají metalické odstíny. Pro dámy se osvědčily například perleťové odlesky. Děti zase ocení obrázkové motivy svých oblíbených hrdinů.
Ať už se rozhodnete jakkoli, vždy vybírejte u renomovaných prodejců, kteří vám ručí nejvyšší kvalitou.ceiling