Krásný a funkční nábytek do vašeho interiéru

Produkty

Každý, kdo zařizuje určitý pokoj ve své domácnosti jistě klade na nový nábytek určité požadavky. Měl by být nejenom vzhledný, ale také funkční, praktický a velkou roli jistě hraje i jeho pořizovací cena.
Mnoho rodin často řeší otázku vybavení dětských pokojů tak, aby s dětmi takzvaně “rostlo” a posloužilo jejich potřebám co nejdéle bez větší úhony. Pokud tedy chcete pro své ratolesti ideální nábytek včetně, moderních masivních postelí s úložným prostorem, obraťte se na náš obchod.
Odpočívající dívka v posteli
Z naší nabídky si jistě vyberete model, který vám bude nejlépe vyhovovat jak svými rozměry, tak i barevným provedením.
Pro vyznavače klasiky jsme připravili masivní borovicové postele v provedení PŘÍRODNÍ VZHLED, kdy jsou přiznány ve dřevě všechny jeho kresby, včetně součků a let. Takovýto typ postele krásně doplní nejenom stylově zařízený dětský, či studentský pokoj, ale například i interiér chat, chalup, a ubytoven. Jistěže myslíme i na milovníky barev, pro něž máme v nabídce masivní borovicové postele s dekorem OLŠE, DUB a BUK, takže se mohou variabilně přizpůsobit do již částečně zařízeného pokoje při jeho modernizaci. Krásný barevný kontrast naopak najdete ve variantě GRAFIT, RŮŽOVÁ A LAKOVANÁ BÍLÁ, která se v pokoji stane skutečně dominantním prvkem. Prohlédněte si také nabídku vhodných roštů. Abyste dokonale a beze zbytku využili prostor pod postelemi, přiobjednejte zároveň také UNIVERZÁLNÍ ÚLOŽNÝ PROSTOR v různých odstínech v podobě zásuvky, ov rozměrech š. 97 cm x h. 69 cm x v. 22 cm.
Surové dřevo, na které je prováděn nátěr štětcem
Osvěžte váš stávající interiér novými kousky, jako jsou postele z masivního borovicového dřeva, které používali už naši předkové po celá staletí. Vybavte svůj domov příjemným a tradičním materiálem, jež působí efektně a bude vám dobře sloužit po celá desetiletí.