Aridareal » Nezařazené

Jak si vybrat tu správnou kabelku?

Nezařazené

Jak si vybrat tu nejlepší kabelku pro každodenní nošení?

Jako téměř u všeho, i u kabelek za poslední roky vyletěla cena prudce nahoru. O to důležitější je, abyste si vybrali tu správnou kabelku, která vám bude naprosto vyhovovat. Není nutné hned do kabelky investovat desetitisíce, ale za dobrou kabelku si nejspíš připlatíte. Na druhou stranu se jedná o investici, jelikož vám vydrží klidně i několik let.

žena

Kabelka už dnes zdaleka není jen ženskou záležitostí, ale také mužskou. Spoustu mužů poznalo, jak je kabelka praktický doplněk a běžně je nosí, i když většinou v trochu jiném designu, než většina žen.

Při výběru kabelky si stanovte, jaký rozpočet jste schopní na ni obětovat. Kvůli kousku oblečení nebo doplňku, i když praktickému, byste nikdy neměli utrácet peníze, které potřebujete na jiné, důležitější věci. Jako je například placení nájmu.

Vybírejte si kabelku podle toho, na co ji budete nejčastěji využívat. Potřebujete mít co nejvíce volné ruce, protože s vámi chodí téměř vždy děti? Pořiďte si cross body kabelku. Využíváte kabelku zároveň i jako takovou nákupní tašku a potřebujete, aby se vám do ní vlezlo co nejvíce věcí? Pak si pořiďte kabelku velkých rozměrů a se silnými, kvalitními uchy, které vydrží i větší hmotnost, kterou budete mít v kabelce. Nebo naopak kabelku berete jen jako takový doplněk a moc věcí si sebou neberete? Pak vám postačí menší kabelka do ruky.

kabelka

Při volbě designu si uvědomte, že tuto kabelku budete zřejmě nosit téměř každý den. Proto není nejlepší nápad pořizovat si kabelku v bláznivých barvách, se vzory nebo výrazným tvarem. Bude se vám daleko více hodit jednoduchá kabelka v neutrálních odstínech.

A kde takovou kabelku nakoupit? Široký výběr nejrůznějších kabelek všech tvarů a velikostí najdete například na e-shopu About you. Můžete k nákupu navíc využít naši About you slevu.